ادای احترام فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به مقام شامخ شهدای زرندیه

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله، سرهنگ روح افزا فرمانده سپاه زرندیه به همراه جمعی از مسؤولان با حضور بر مزار مطهر شهدای شهرستان زرندیه به مقام شامخ شهداء ادای احترام کردند.

سردار کریمی در این آیین ضمن بیان خاطراتی از رشادت ها و مجاهدت های شهدا و رزمندگان در مناطق ساوه و زرندیه:

رساندن پیام شهدا به نسل جوان یکی از اولویت های مهم گام دوم انقلاب است که باید با ابتکار و خلاقیت به خوبی انجام‌شود و امروز همه در قبال ادامه مسیر شهدا مسئول هستیم.

گلباران قبور مطهر شهدای اراک

در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی،سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان، سرهنگ کریمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، دکتر هادی فرماندار اراک و جمعی دیگر از مسئولان در مراسم مهمانی لاله ها در گلزار شهدای اراک شرکت کردند و در پایان این برنامه قبور مطهر شهدا را گلباران نمودند.

مراسم گلباران و غبارروبی مزار مطهر شهدای شهر آستانه

مراسم گلباران و غبارروبی مزار مطهر شهدای شهر آستانه و همچنین شهدای گمنام این شهر با حضور سردار آبنوش و مسئولین شهرستان شازند و سبزپوشان حریم ولایت سپاه و ناجا و عموم مردم این شهر روز پنج شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۹برگزار گردید
در حاشیه این مراسم حاضران اقدام به زیارت امامزادگان واجب تعظیم شهر آستانه نمودند.

مزار مطهر شهدای اراک عطرافشانی و گل‌باران شد

مزار مطهر شهدای اراک در روز پنج‌ شنبه نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج« قاسم سلیمانی» و هم‌ رزمان شهیدش با حضور جمعی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر و مسئولین استانی عطرافشانی و گل‌ باران شد.

حاج «قاسم سلیمانی» تربیت یافته مکتب عاشورا بود

سرهنگ کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی در حاشیه این برنامه:

گلباران مزار مطهر شهدای اراک توسط وزیر کشور

دکتر وحیدی و هیات همراه در سفر به شهر اراک به منظور شرکت در آیین تکریم و معارفه استاندار مرکزی با حضور در گلزار مطهر شهدای این شهرستان با قرائت فاتحه و اهداء گل نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمودند و در ادامه وزیر کشور با آیت الله دری نجف آبادی دیدار کرد.

در مراسم معارفه، دکتر مخلص الائمه به عنوان استاندار جدید استان مرکزی معرفی می شود.